Art.Nr. SMX120BP
   -   + Wunschliste   - oder -   + Produktvergleich   -
APC Smart-UPS X-Series External Battery Pack Rack/Tower 120V, 1200VAh, rackmount, 4U. Battery technology: Sealed Lead Acid (VRLA), Battery voltage: 120 V, Product colour: Black. Compliance certificates: RoHS, Certification: REACH. Weight: 60.9 kg, Width: 432 mm, Height: 178 mm. Package width: 586 mm, Package height: 330 mm, Package depth: 633 mm